Vyžiadať kalkuláciu

  Priehľadnosť:

  Priehľadnosť:

  Farba:


  Ďalšie farebné odtiene podľa RAL vzorkovníka na vyžiadanie.

  Výrobky:


  Bránička


  Posuvné brány po koľajnici

  Klasika na kolieskach a povrchovej koľajnici. Vďaka vlastnej zámočníckej výrobe sme Vám schopní ponúknuť brány jedinečného vzhľadu, s rôznorodými možnosťami výplní od klasických hliníkových profilov a výplní z ťahokovu, až po drevené alebo kompozitné materiály.


  Posuvné brány samonosné

  Vďaka uloženiu brány na vodiacich vozíkoch je aj v zimných mesiacoch, či už pri náročnom type terénu, brána stále pripravená, nakoľko visí nad miestom vjazdu. Priestor pre zasunutie brány je nutné predĺžiť približne o 1/3 šírky vjazdu.


  Posuvné brány Intelligate

  Podobne ako pri samonosnej bráne je brána uložená na vodiacom vozíku. To umožňuje plynulú prevádzku v zimných mesiacoch ako aj pri náročnom type terénu. Bránam Intelligate stačí oveľa menší presah, napr. pri otvore 5 metrov je dĺžka brány 5,8 metra, pri bežnej samonosnej bráne je dĺžka až 7 metrov.


  Teleskopické brány po koľajnici

  Praktické a rýchle. To sú vlastnosti našich teleskopických brán, ktoré svojou konštrukciou šetria priestor ako aj čas otvorenia/zatvorenia. V prípade 2-dielnej brány o 1/2 a pri 3-dielnej bráne až o 1/3, a to všetko v totožnom vzhľade klasických posuvných brán.


  Teleskopické brány samonosné

  Hlavnou výhodou teleskopických brán je úspora priestoru pre otvorenie brány. Prevedenie teleskopických brán v samonosnom systéme je o to viac výhodné, pretože odstraňuje nutnosť údržby koľajnice v zimnom období a nepotrebuje rozsiahlu betónovú prípravu pre posuvnú bránu.


  Krídlové brány

  V prípade nedostatku priestoru pre posuv brány do strán je jednokrídlová alebo dvojkrídlová brána ideálnym riešením. V kombinácií s pohonom uloženým v základoch prejazdu, ktorý nenarúša vzhľad brány, sú krídlové brány opäť atraktívne pri realizáciách vonkajšieho oplotenia.


  Krídlové brány zalamovacie

  V prípade, ak nie je možné bránu otvárať pozdĺž oplotenia, a zároveň si chcete zachovať čo najdlhší priestor na dvore pre parkovanie za bránou, je zalamovacia 1-krídlová alebo 2-krídlová brána vhodným riešením.


  Plotový dielec  Po odoslaní sa Vám ozveme v priebehu 1-2 pracovných dní.