Vyžiadať kalkuláciu

  Farba:


  Ďalšie farebné odtiene podľa RAL vzorkovníka na vyžiadanie.

  Výrobky:


  Bránička


  Posuvné brány po koľajnici

  Klasika na kolieskach a povrchovej koľajnici. Vďaka vlastnej zámočníckej výrobe sme Vám schopní ponúknuť brány jedinečného vzhľadu, s rôznorodými možnosťami výplní od klasických oceľových profilov a výplní z ťahokovu, hliníkových profilov, až po drevené alebo kompozitné materiály. Taktiež aj samotnú bránu je možné zhotoviť z ocele.


  Posuvné brány samonosné

  Vďaka uloženiu brány na vodiacich vozíkoch je aj v zimných mesiacoch, či už pri náročnom type terénu, brána stále pripravená, nakoľko visí nad miestom vjazdu. Priestor pre zasunutie brány je nutné predĺžiť približne o 1/3 šírky vjazdu. Bránu je možné zhotoviť aj z ocele.


  Teleskopické brány po koľajnici

  Praktické a rýchle. To sú vlastnosti našich teleskopických brán, ktoré svojou konštrukciou šetria priestor ako aj čas otvorenia/zatvorenia. V prípade 2-dielnej brány o 1/2 a pri 3-dielnej bráne až o 1/3, a to všetko v totožnom vzhľade klasických posuvných brán. Bránu je možné zhotoviť aj z ocele.


  Teleskopické brány samonosné

  Hlavnou výhodou teleskopických brán je úspora priestoru pre otvorenie brány. Prevedenie teleskopických brán v samonosnom systéme je o to viac výhodné, pretože odstraňuje nutnosť údržby koľajnice v zimnom období a nepotrebuje rozsiahlu betónovú prípravu pre posuvnú bránu.


  Krídlové brány

  V prípade nedostatku priestoru pre posuv brány do strán je jednokrídlová alebo dvojkrídlová brána ideálnym riešením. V kombinácií s pohonom uloženým v základoch prejazdu, ktorý nenarúša vzhľad brány, sú krídlové brány opäť atraktívne pri realizáciách vonkajšieho oplotenia. Bránu je možné zhotoviť aj z ocele.


  Krídlové brány zalamovacie

  V prípade, ak nie je možné bránu otvárať pozdĺž oplotenia, a zároveň si chcete zachovať čo najdlhší priestor na dvore pre parkovanie za bránou, je zalamovacia 1-krídlová alebo 2-krídlová brána vhodným riešením. Bránu je možné zhotoviť aj z ocele.


  Plotový dielec  Po odoslaní sa Vám ozveme v priebehu 1-2 pracovných dní.